Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2313 hodnocení
5
2223x
4
67x
3
5x
2
3x
1
15x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ZK
Zdeněk Kovanda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2026
ok
KH
Klára Heinzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.1.2026
Zboží skladem, rychlé dodání, dobrá komunikace, vše ok
PD
Petr Dvořák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2025
DH
David Hornik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2025
vše v porádku dekuji
JN
Jozef Navrátil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2025
Vše super, děkuji
+ Velmi dobrá komunikace s obchodem
+ Výborná péče o zákazníka, takovou jsem ještě nezažila
+ Ochota a příjemné jednání
+ Přestože jsem měla malou objednávku, obchodník se mnou komunikoval k mé naprosté spokojenosti a vyšel mi maximálně vstříc
+ Příště budu nakupovat cartridge pouze v tomto obchodě
- Žádná nevýhoda není
RS
Renáta Sedláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2025
PD
Pavel Demiš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2025
Velmi,nakupuji tady už dlouho a jsem velmi spokojen
+ Dost dobrý
PN
Pavlína Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2025
MN
Michal Navrátil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.11.2025
Jsem maximálně spokojen. Rychlost, ceny, komunikace. Děkuji
Kdysi jsem koupil tonery - náhrady Fungovaly jak originál. Na základě dobré zkušenosti jsem si jich objednal více !!!! Což se mě stalo Málem osudným !!!! Tiskárna se málem zhroutila vydala hrozný zvuk a stála ,naštěstí jsem pohotově zareagoval a vypnul ! Dnes mě přišel originál toner ihned jsem ho vložil . Pln očekávání zázraku a ejhle , tiskárna běží jako dříve !!! Ale ten stres již nehodlám zažít !!!! Takže zpátky k oríginálu !
Rychlé vyřízení objednávky
BR
Bohuslav Ringl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2025
Děkuji za obchod, jsem maximálně spokojen. Ringl
LK
Ladislava Kolesova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2025
MZ
Miroslav Zábranský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
Velice rychlé a vstřícné jednání.Veliká spokojenost.
+ S obchodem jsem maximálně spokojený. Opakovaně nakupuji tonery, vždy bylo vše v pořádku a mají skvělé ceny
Dlouhá čekací doba dodání dopravcem.
